אינדיאנה ג’ונס 5 ינחת בבתי הקולנוע ב- 2019, שפילברג ופורד בפנים

הודעה משמחת ביותר (או שלא) לאוהדיו של הארכאולוג ההרפתקן, השרמנטי והציניקן, אינדיאנה ג’ונס. לאחר סרט רביעי בסדרה, שיצא ב-2008 וזכה ללא מעט ביקורת מצד האוהדים, הודיעה חברת דיסני כי סטיבן שפילברג והריסון פורד (שיהיה בן 77 כשהסרט ייצא) יחזרו לסיבוב נוסף ולהרפתקה נוספת של אינדיאנה ג’ונס בסרט חמישי בסדרה, שייצא ב- 2019.

אתר חדשות הבידור Deadline שמדווח על הידיעה מוסר כי הסרט, שעדיין אין לו שם רשמי, ייצא לאקרנים ב- 19 ביולי 2019. שפילברג יחזור לשתף פעולה עם חבריו להפקת הסרטים הקודמים בסדרה, קתלין קנדי ופרנק מרשל.

“אינדיאנה ג’ונס הוא אחד הגיבורים הגדולים בהיסטוריה של הקולנוע ואנחנו מאוד מתרגשים להחזיר אותו למסך הגדול ב-2019” מסר אלן הורן, יושב ראש אולפני דיסני בהודעה לעיתונות. “זה נדיר למצוא שילוב מושלם כזה של במאי, מפיקים, שחקן ותפקיד. אנחנו מאוד נרשים לצאת למסע הזה, להרפתקה הזו, עם הריסון וסטיבן”.

על פי הידיעה, ג’ורג’ לוקאס, שהיה מעורב בכל סרטי הסדרה, נמצא מחוץ לתמונה הפעם. בעבר, לוקס ושפילברג, שהם גם חברים טובים, לא יצאו להפקה עד שלא היתה ביניהם הסכמה לגבי כל האספקטים של הסרט. זו אחד הסיבות שהיה מרווח מאוד גדול בין סרט לסרט.

 

השאר תגובה