“סאן אנדראס 2” יוצא לדרך, דווין ג’ונסון חוזר להרביץ לפגעי הטבע

אחד הלהיטים הגדולים של 2015 היה סרט האסונות “סאן אנדראס” בכיכובו של דווין, דה רוק, ג’ונסון. הסרט, שתקציבו מוערך בכ-110 מיליון דולרים, הכניס למעלה מ-473 מיליון דולרים ברחבי העולם, כשמתוכם 155 מיליון דולרים בתחומי ארצות הברית. הסרט, אותו ביים בראד פייטון (“מסע אל האי המסתורי”), הצליח לעבור את סך ההכנסות של סרטים מדוברים כמו “מקס הזועם: כביש הזעם” ו”קינגסמן”, לכן, אין זו הפתעה שחברת ניו ליין וג’ונסון הודיעו כי הם מתחילים לעבוד על סרט המשך.

את הידיעה מפרסם מגזין חדשות הבידור, Hollywood Reporter שמדווח כי החברה שכרה את שירותיהם של שני תסריטאים, ניל ויידנר וגאווין ג’יימס לכתוב את התסריט. לשניים שנחשבים לכוכבים עולים בהוליווד, אין קרדיטים משמעותיים או מוכרים.

SAN ANDREAS

 

נכון לכתיבת שורות אלו נראה כי הצוות שהיה אמון על הצלחת הסרט הראשון, חוזר לאייש את הסרט השני, בהם דוויין ג’ונסון שיחזור לגלם את ריימונד גיינס, איש שרותי החילוץ (שיודע להטיס כל דבר שטס, להשיט כל דבר ששט ולהניע כל דבר שנוסע) . קרלה גוגינו שגילמה את גרושתו של ג’ונסון, אלכסנדרה דאדריו, שגילמה את בתם ופול ג’יאמטי שגילם את הסייסמולוג אשר גילה את רעידת האדמה הנוראית. בראד פייטון יחזור לכיסא הבמאי ואת הסרט יפיק בו פלין, שהפיק את הראשון.

אין הרבה פרטים על העלילה אולם נראה כי הפעם סרט האסונות יהיה כלל עולמי ויתרכז במה שזכה לכינוי “טבעת האש”, רצועה ארוכה של אזורים המקיפה את האוקיינוס השקט ומתאפיינת בפעילות געשית וברעידות אדמה תכופות. למעלה מ-80% מההתפרצויות הגעשיות ורעידות האדמה בעולם מתרחשות באזורים אלה.

עדיין לא ידוע מתי הסרט ייצא לצילומים או מתי יעלה על האקרנים.

 

השאר תגובה