הדינוזאור הטוב – פיצ’רט וקטע

בעוד כשבועיים יעלה על המסכים ברחבי הארץ הסרט החדש של חברת פיקסאר/דיסני, “הדינוזאור הטוב”. הסרט עבר מסכת לא קלה של הפקה, שכללה החלפת רוב השחקנים המדובבים את הסרט לאור שינויים בתסריט. אולם, נראה כי התוצאה הסופית די מרהיבה, הבאז סביב הסרט הולך וגודל למרות שעם שחרור הטריילר המלא הראשון היו כאלו שהרימו גבה לגבי עיצוב הדמויות השונה.

כפי שהגדירו פעם את פיקסאר באחד האתרים הפופולארים, “פיקסאר הוא אינו בית הפקה לסרטים, אלא תרמית מתוחכמת לגרום לאנשים מבוגרים לבכות”, ונראה מהקטע החדש ששוחררו כי “הדינוזאור הטוב” ימשיך את המסורת הזו.

חברת פיקסאר שחררה גם פיצ’רט קצר על מאחורי הקלעים של הפקת הסרט, ובייחוד, על הדרך שבה ניסו לעצב את הרקעים, הנופים והמקומות שבהם ינדדו גיבורי הסרט, הדיזנואור הצעיר, ארלו, ובן האדם הצעיר שהוא פוגש.


התקציר העברי הרשמי:
הסרט “הדינוזאור הטוב” שואל את השאלה: מה היה קורה לו האסטרואיד אשר שינה את החיים על פני כדור הארץ לתמיד, לא היה פוגע, והדינוזאורים לא היו נכחדים? דיסני פיקסאר לוקחים את הצופה למסע אל תוך עולם הדינוזאורים, כאשר דינוזאור בשם ארלו מתחבר עם בן אדם. במסע דרך נופים מסוכנים ומסתוריים, ארלו לומד כיצד להתמודד עם הפחדים שלו ומגלה את היכולות שלו.

“הדינוזאור הטוב” יעלה בבתי הקולנוע בישראל ב-26 בנובמבר.

השאר תגובה