טריילר ראשון ל-Warcraft

הוליווד עושה המון דברים טוב, אך יש ז’אנר אחד שבו היא מצליחה להיכשל כל פעם מחדש. נראה שסרטים מבוססי משחקי וידאו (כך קראו להם בעבר) נועדו להיות כשלונות מהדהדים, חוץ מ”מורטל קומבט” הראשון והאדיר. עכשיו מגיע הטריילר ל-Warcraft וזורע שביבי תקווה לגבי הז’אנר.

למי שפחות מכיר, Warcraft הוא מותג משחקי אסטרטגיה בזמן אמת שפותח על ידי Blizzard Entertainment. המשחק מציב מספר תרבויות שנלחמות על שליטה בעולמן, אזרות’. בתחילתה, הסדרה התמקדה במלחמה בין עדר האורקים לבין בני האדם ונכון לעכשיו נראה שזהו גרעין העלילה של הסרט החדש. עם השנים, המשחק השתפר, העלילה התקדמה, גזעים חדשים נוספו והמותג World of Warcraft כבש את עולם משחקי התפקיד ההמוניים.

כבר בשנת 2006 הכריזו אולפני Legendary על שיתוף פעולה עם Blizzard ליצירת סרט שיתבסס על סדרת המשחקים. הצילומים החלו בתחילת 2014 ואנחנו עתידים לראות את הסרט על האקרנים ביוני 2016. על הבימוי הופקד דאנקן ג’ונס (“קוד מקור”, “ירח”) ובקאסט ניתן למצוא סוללה מרשימה של שחקנים: בראשם טרוויס פימל כוכב הסדרה “ויקינגים” ולצידו בן פוסטר, דומיניק קופר וטובי קבל, שזקוק לסרט טוב אחרי “ארבעה כשלונותמופלאים”.

הטריילר מציג את הסכסוך המקורי בין האורקים לבני האנוש, מבלי לקחת צד. חלק אחד מציג את נקודת המבט של בני האדם והחלק השני את זו של האורקים. העלילה לא נחשפת יותר מדי, וטוב שכך, אך אפשר להבין שכדי להלחם באויב משותף האורקים ובני האדם יצטרכו לאחד כוחות. רמת הדיוק והשאיבה מן המקור פשוט מדהימים: השריונות של בני האדם, האורקים ופטישי המלחמה שלהם, הגריפין; בתוך שנייה חזרתי להיות הילד ששיחק ב-Warcraft 3. האפקטים נראים טוב, אבל הם יכולים להיות מעולים. כרגע אני לא דואג כי לאולפנים יש עוד כשבעה חודשים להמשיך לעבוד עליהם. טון הפנטזיה מורגש פה בכמויות אדירות. אני חושב שמאז “שר הטבעות” לא זכינו בסרט פנטזיה טוב, אז נקווה ש-Warcraft ימשיך להרים את הציפיות.

orc-warcraft-ft

יחד עם Assassin’s Creed נראה שעתיד הסרטים מבוססי משחקי המחשב הולך ומתבהר.

Warcraft יעלה על המסכים בישראל ב-9 ביוני 2016.

השאר תגובה