מזל טוב, סנופי חוגג יום הולדת

היום, ה-10 באוגוסט, חוגג סנופי, הכלב המקסים והאהוב מסדרת Peanuts את יום ההולדת שלו. סנופי הופיע לראשונה בקומיקס מאת צ’ארלס מ. שולץ אי שם ב-1950 ונראה כמו כל כלב אחר, אולם, עם הזמן, גם האופי וגם המראה שלו השתנו, למראה המוכר שלו היום. תאריך יום ההולדת שלו הוכרז בגאווה בסדרת הקומיקס, שהופיע בעיתונים כל שבוע, אי שם ב-1968.

ב-3 בדצמבר (כחודש אחרי ארצות הברית) ייצא בארץ סרט האנימציה “סנופי וצ’ארלי בראון פינאטס – הסרט”, ולציון יום ההולדת של הכלב האהוב, החליטה חברת Fox לשחרר סרטון קצר ומשעשע, בו מככב במאי הסרט, סטיב מרטינו, שמדגים לנו (ובעיקר לילדים) איך מציירים את סנופי.

הסרט, חייבים לציין, נראה מקסים ביותר בעיקר כי הרושם שנוצר הוא שהבמאי הצליח לתפוס את המהות הבסיסית של הקומיקס ומעניק לה הרבה כבוד. לפני כחצי שנה יצא הטיזר טריילר הראשון, שהעלה חיוך גדול על פנינו, ולא מכבר שוחרר הטריילר המלא, שגילה יותר פרטים על העלילה וגם חשף לראשונה את כל הדמויות שתופענה בסרט.

התקציר העברי הרשמי:

מדמיונו של המחבר צ’ארלס מ. שולץ והיוצרים של סרטי “עידן הקרח” מגיעים צ’ארלי בראון, סנופי, לוסי, לינוס ויתר חבורת “פינאטס” האהובה למסך הגדול בתלת ממד. סנופי, הכלב האהוב בעולם, יוצא אל המשימה הגדולה ביותר שלו, כאשר הוא יוצא לשמיים במרדף אחר האויב הגדול ביותר שלו- הברון האדום, בזמן שחברו הטוב צ’ארלי בראון יוצא למסע אפי משלו.

One thought on “מזל טוב, סנופי חוגג יום הולדת”

  1. תודה רבה על הפרסום (: סנופי הוא אחלה (: חלק גדול מהילדות שלי (: יש לי מלא בובות שלו ואפילו איזה משחק מחשב מטופש…מאוד אוהב את הכלב הזה (: וכן, אני אלך לסרט.

השאר תגובה