“צמרמורת” – הטריילר הרשמי

הידיעה הזו עשויה לעורר צמרמורת אצל חלק מהקוראים.

חברת סוני שחררה טריילר מלא לסרט הילדים/כל המשפחה, “צמרמורת” המבוסס על סדרת הספרים הפופולארית ששלטה בישראל ובעולם במהלך שנות התשעים.

סדרת ספרי האימה לנוער נכתבה על ידי ר.ל. סטיין ויצאה לאור בין השנים 1992 – 1997. סדרת הספרים הייתה כל כך פופולארית שהיא הולידה  סדרת טלוויזיה ששודרה בין השנים 1995-1998 (אצלנו היא שודרה בערוץ הילדים).

את הסרט ביים רוב לטרמן, שהחל את דרכו כבמאי סרטי אנימציה וחתום על סרטים כמו “מפלצות נגד חייזרים” ו”תפוס ת’כריש”, שניהם בשביל חברת Dreamworks. הסרט האחרון שביים, היה “מסעות גוליבר” (2010) גרסה מודרנית ולא מוצלחת במיוחד לסיפור הקלסי בכיכובו של ג’ק בלאק כגוליבר. בלאק, מופיע גם ב”צמרמורת” ולצידו הרבה שחקנים צעירים ולא מוכרים.

L-r, Odeya Rush, Ryan Lee, Dylan Minette and Jack Black star in Columbia Pictures'

“צמרמורת” יגיע לבתי הקולנוע בישראל ב-15 באוקטובר.

התקציר העברי הרשמי:

זאק קופר (דילן מינט), בן נעורים שמתבאס מהמעבר לעיירה קטנה מהעיר הגדולה, מוצא סיבה לאופטימיות כשהוא פוגש נערה יפהפיה בשם האנה (אודיה רש) שגרה לידו ובנוסף הוא מתיידד עם נער בשם צ’אמפ (ריאן לי). הענין מתחיל להסתבך כשזאק מגלה שאביה המסתורי של האנה הוא למעשה ר.ל. סטיין (ג’ק בלאק), הסופר של סדרת רבי המכר “צמרמורת”. כשזאק מתחיל להכיר את המשפחה המוזרה שגרה לידו הוא מגלה שסטיין מחביא סוד מסוכן: היצורים שמככבים בסיפורים שלו הם אמיתיים וסטיין שומר אותם נעולים בתוך ספריו כדי להגן על הקוראים שלו. כשיצוריו של סטיין משתחררים בלי כוונה מכבלי ספריו, חייו של זאק הופכים להיות משונים. בלילה מטורף של הרפתקאות, זאק, האנה, צ’אמפ וסטיין צריכים לעבוד כצוות ולתפוס את כל ההמצאות ממוחו הקודח של סטיין – כולל סלאפי בובת הפיתום, הנערה עם המסיכה הרדופה, גמדי הגינה ועוד – ולהחזיר אותם אל הספרים שממנו הם פרצו, על מנת להציל את העיירה.

השאר תגובה