קצרים – חדשות טלוויזיה מהשבוע החולף (26 ביוני)

מקבץ חדשות טלוויזיה, שמתמקד בעיקר בסדרות קומיקס, אבל לא רק. טריילר בינלאומי חדש ל”סופרגירל”, טריילר לסדרת ההמשך של “גיבורים”, קלארק גרג (אייג’נט קולסון) מדבר על העונה השנייה והשלישית של “סוכני ש.י.ל.ד” ועשינו סדר בתאריכי השידור הפרקים הראשונים בעונות החדשות של עונת החורף באמריקה שמתקרבת אלינו במהירות.

טריילר בינלאומי ל”סופרגירל”

למרות שהיו לא מעט חששות, נראה כי הטריילר שיצא לפני כחודש, וגם הפרק פיילוט ששוחרר לרשת, שינו קצת את הדעה הרווחת בקרב אוהדי “סופרגירל” שהיו סקפטים בתחילה. כעת יצא הטריילר הבינלאומי של הסדרה שמכיל סצינות חדשות ומשנה את הטון מאווירה קלילה וקומית לדרמת מתח שנראית כמו שילוב של “סוכני ש.י.ל.ד” ו”סמולוויל”. הסדרה תעלה לשידור ברשת CBS ב-26 באוקטובר.

הגיבורים נולדים מחדש בטריילר חדש

רשת NBC שחררה טריילר חדש ומלא למיני סדרה Heroes Reborn שהיא המשך של הסדרה שהסתיימה, אחרי ארבע עונות, ב-2010. המיני סדרה, שתעלה לשידור ב- 24 בספטמבר, תמנה 13 פרקים. כפי שדווח בעבר, בסדרה החדשה יככבו כמה שחקנים חדשים, אבל, לשמחת המעריצים, נראה כמה פנים מוכרות: סנדהיל ראמאמורת’י ישחזר את דמותו של דוקטור מוהינדר סורש, גרג גרונברג, שגילם את מאט פרקמן, השוטר בעל היכולות הטלפאתיות, חוזר, ג’ק קולמן שגילם את נוח בנט יהיה שם, אולם החזרה המרגשת ביותר היא כנראה זו של מאסי אוקה שיחזור לגלם את דמותו של הירו נקמורה.

סוכני שילד הם ה-Secret Warriors

קלארק גרג, הלוא הוא הסוכן פיל קולסון, ישב ודיבר עם אנשי ערוץ היוטיוב, HeyUGuys. השיחה היתה אמורה להיות על העונה השלישית של “סוכני ש.י.ל.ד”, אולם, גרג לא מסר יותר מדי מידע, גם כי לא היה לו. אבל, הוא כן סיכם את מה שהיה מבחינתו בעונה השנייה ונידב את המידע שכן יכול היה על העונה השלישית. במהלך הראיון, שאורכו למעלה מ-7 דקות, הישווה גרג את סוכני ש.י.ל.ד לגרסת הקומיקס של Secret Warriors.

פתחו יומנים – תאריכי עליית העונות החדשות ברשתות השונות:

פתחו יומנים, אנו מביאים לכם את רשימת תאריכי הפרקים הראשונים של העונות השונות בערוצים השונים בעונת שידורי החורף הקרובה.

גותהם – עונה 2 – יום שני – 21 בספטמבר
דו”ח מיוחד – עונה 1 – יום שני – 21 בספטמבר
HEROES REBORN – עונה 1 – יום חמישי – 24 בספטמבר
עד עצם היום הזה – עונה 5 – יום ראשון – 27 בספטמבר
סליפי הולו – עונה 3 – יום חמישי – 1 באוקטובר
הפלאש – עונה 2 – יום שלישי – 6 באוקטובר
iZombie – עונה 2 – יום שלישי – 6 באוקטובר
החץ – עונה 4 – יום רביעי – 7 באוקטובר
על טבעי – עונה 11 – יום רביעי – 7 באוקטובר
יומני הערפד – עונה 7 – יום חמישי – 8 באוקטובר
המקוריים – עונה 3 – יום חמישי – 8 באוקטובר
גרים – עונה 5 – יום שישי – 30 באוקטובר

4 thoughts on “קצרים – חדשות טלוויזיה מהשבוע החולף (26 ביוני)”

השאר תגובה