הסוכנת קרטר עונה 1 פרק 6, ביקורת: חטא הוא לטעות

ספוילר “הסוכנת קרטר” עונה 1 פרק 6

שבירת מעטה השוביניזם המובנה של סוכני ה-SSR, עמיתיה לעבודה של פגי קרטר, הייתה מתבקשת מהפרק הראשון, והמחצית השנייה של העונה מתמקדת בכך ועושה עבודה מצוינת. חשיפת סודה של פגי מוכיחה לאחרים שהיא הרבה יותר מסתם פקידה. בפרק הקודם תומפסון, אולי המתנגד הגדול לפגי, ראה אותה בפעילות בשטח ולמד לרכוש לה כבוד. צ’יף דולי התרשם מיכולותיה והשבוע היה מוכן לתת לה ליהנות מהספק ולחקור עדויות בנוגע לנוכחות סוכנת סובייטית על אדמת ארה”ב. סוסה היה בעד פגי מלכתחילה, ודווקא הוא זה שמגלה על הפעילות החשאית שלה, לכאורה נגד הסוכנות.

Agent-Cater_1.06_small
“אני צריכה לחשוב על פינת עישון חדשה”

 

הנפילה של פגי בטח לא תארך זמן מאחר ולה ול-SSR יש אויב חשוב יותר להתמודד איתו, אך עדיין היה מדובר בפרק מורט עצבים החל מהסצנה בדיינר, כשפגי זיהתה שעומדים לעצור אותה, ועד הובלתה באזיקים לחדר החקירות שעד לאחרונה ראתה בעיקר מעבר למראה החד-צדדית. לולא דוטי והניסיון לרצוח את יריבתה, כנראה פגי הייתה מצליחה לחמוק.

עכשיו יש לנו פנים לאויב, לא רק שם: “דוטי” כשליחתו של Leviathan וד”ר איווצ’נקו. לאחר הפרק הקודם חשדתי בכשרים ואיווצ’נקו אכן התגלה כסוכן של Leviathan (אולי האיש העומד מאחורי הארגון בעצמו?) ניסיונותיו להפנט את דולי לא צלחו עד כה, אבל הסוכן יאוק נפל קורבן למשחקי המוח של הדוקטור, ולבסוף נשלח למות.[1]

[1] הליכתו האגבית אל עבר מותו בדריסת משאית הזכירה קטע מפורסם מהפרק “Not in Portland” של “אבודים”, גם אותו ביים סטיבן וויליאמס.

ג’ארוויס חזר לשמש כסיידקיק, אבל נוכחותו בפרק לא ממש הורגשה, למעט הסטירות שקיבל מהסטוצים של הווארד, אותן פגי והוא ביקרו כדי למצוא את המרגלת שהפילה אותו בפח. סצנה משעשעת נוספת הייתה השימוש של אנג’י במיומנויותיה – ואני משתמש במונח בחופשיות – כשחקנית כדי להוציא את תומפסון וסוסה מחדרה כדי לסייע לפגי להימלט. לפחות חוש האילתור שלה עובד.

ציון: 5
ratings-tv-5

2 thoughts on “הסוכנת קרטר עונה 1 פרק 6, ביקורת: חטא הוא לטעות”

  1. יופי של פרק, האקשן שמתחיל בדיינר בהחלט היה עשוי לעילא.
    הטוויסט לגבי איווצ’נקו גם היה מאד מוצלח, על אף החשד מראש.

    זו רק אני או שהשימוש של דוטי בליפסטיק ונשיקה לעלף את פגי היה רפרנס לפיירפליי? כמובן שהליפסטיק עצמו זה רעיון נושן אבל השימוש בו על אישה לוקח אותי אוטומטית לאינארה וזעפרן.

השאר תגובה