טריילר לחוברת הראשונה בסדרה החדשה של מרוול, “שאנג צ’י” (מאסטר אוף קונג פו)

שאנג-צ’י, מאסטר אוף קונג פו, עומד לחזור לקומיקס עם מיני-סדרה בת חמישה חלקים שתעזור לבנות הייפ לסרט שנמצא בהפקה בימים אלו, “שאנג-צ’י ואגדת עשר הטבעות” כחלק מפייז 4 של היקום הסינמטי של מרוול. הסרט אמור לצאת בשנה הבאה, אם כי נראה כי הקורונה שבשה את כל לוחות הזמנים. מארוול קומיקס הוציאה טריילר חדש לקידום הסדרה החדשה שנכתבה על ידי ג’ין יאנג עם אמנות מאת דייק רואן ופיליפ טאן.

במיני סדרה ייאלץ שאנג צ’י להתעמת עם ההיסטוריה האפלה של משפחתו כאשר אגודת “חמשת הנשקים” המסתורית מגיחה מהצללים. מאבק כוחות עקוב מדם על הנהגת האגודה המסתורית, אותה הקים אביו של שאנג צ’י, יהפוך למלחמה מלאה ורק האגרופים הקטלניים של שאנג-צ’י יכולים להגן על יקום מארוול מפני הנפולת.

דמותו של שאנג צ’י הופיעה לראשונה בחוברת Marvel Special Edition מספר 15 שיצאה בדצמבר 1973. צ’י הוא בנו של לורד פשע שגידל אותו להיות שכיר חרב, אבל צ’י בגד באביו ובחר להילחם לצד החוק. החוברות בכיכובו של שאנג צ’י יצאו בשנות השבעים בהם הייתה פופולאריות עולה לסרטי אומנויות לחימה תודות לפופולאריות של ברוס לי. שאנג צ’י זכה לככב בסדרה רצה משלו ומאז הוא הופיע לסירוגים ביקום מרוול לצד דרדוויל, הנוקמים ועוד.

את כריכת החוברת צייר ג’ים צ’אנג:

Shang-Chi #1

“שאנג-צ’י” מספר 1 אמור להגיע לחנויות הקומיקס ב-30 בספטמבר.

השאר תגובה