טריילר ראשון ל-The Defenders של נטפליקס

אחרי הרבה מאוד זמן, חדשות, שמועות וקצת תמונות פה ושם, מגיע אלינו הטריילר המלא הראשון של המיני סדרה The Defenders ("המגנים" אם תרצו תרגום עברי לא רשמי) שמאגדת את גיבורי מרוול של נטפליקס, דרדוויל, ג'סיקה ג'ונס, לוק קייג' ואיירון פיסט. כזכור, "דרדוויל" אשר פתחה את מיני יקום הטלוויזיוני המרווליסטי של נטפליקס (שבאופן רשמי הוא חלק מהיקום הסינמטי של מרוול), זכתה להצלחה עצומה ולעונה שנייה. אחריה ראינו את "ג'סיקה ג'ונס", "לוק קייג'" ולאחרונה את "איירון פיסט" שהתקבלה בקרירות מסויימת מצד האוהדים. אולם נראה כי אחרי הרבה מאוד דיבורים על "המלחמה על ניו יורק" אנחנו נזכה לראות אותה במיני סדרה. נזכה לראות מה בעצם מתכנן ארגון "היד" והאם, או איך, יצליחו גיבורינו לעצור אותם.

התקציר שסופק על ידי חברת נטפליקס: "THE DEFENDERS" עוקב אחר דרדוויל (צ'ארלי קוקס), ג'סיקה ג'ונס (קריסטין ריטר), לוק קייג' (מייק קולטר), ואיירון פיסט (פין ג'ונס) רביעיה של גיבורים אינדיבידואלים עם מטרה אחת משותפת, להציל את העיר ניו יורק. זהו סיפורם של ארבע דמויות בודדות, שנטל המאבקים הפנימיים שלהם על כתפיהם, אשר מבינים שהם יכולים להיות חזקים יותר אם יחברו זה לזה.

לצידם של כוכבי הסדרות, וכמה מדמויות המשנה האהובות מהן (כמו פוגי וקרן פייג' מ"דרדוויל", או מיסטי נייט מ"לוק קייג'") נוכל לראות גם סיגורני וויבר שמגלמת את הנבל של הסדרה.

THE DEFENDERS תעלה בנטפליקס ב- 18 באוגוסט.

השאר תגובה