גיבור-על בעידן הסמארטפון

“נטפליקס” מוכיחים שם אחד הערוצים הטובים ביותר כאשר מדובר בסדרות דרמה ובסדרות ז’אנר וגם בסדרות המבוססות על קומיקס. שילוב הפעולה של החברה עם מרוול הניב כמה מהסדרות הטובות ביותר בז’אנר בהן “דרדוויל” ו”ג’סיקה ג’ונס” ובקרוב נזכה בסדרה רביעית, “איירון פיסט”. בין עונה לעונה, נטפליקס החלה להפיק גם סרטים באורך מלא ברחבי העולם וחלקם זוכה לתהודה רבה. אחד הסרטים המסקרנים שיעלו בקרוב הוא דרמת מתח בריטית, iBoy שתעלה בנטפליקס ב-27 בינואר.

בסרט, בו משחקת גם מייסי וויליאמס (אריה סטארק ב”משחקי הכס”), עוקב אחר בחור צעיר, טום, אשר מותקף על ידי פושעים ונפצע באורך קשה. אולם, כשטום מתעורר בבית חולים, הוא מגלה כי חלקים מהסמארטפון שלו התאחו במוח שלו ומעניקים לו יכולות על אנושיות. טום יוצא לנקום בחבורת הפושעים שפגעה בו וניסתה לפגוע בחברתו (וויליאמס). נכון שהתקציר נשמע קצת מוזר ודי מטופש, מצד שני גם “בן נוער מקבל כוחות על אחרי שהוא נחשף לנוזל רדיואקטיבי שגורם לו להתעוור”. הטריילר מציג לנו טון רציני שמצליח לגרום לסרט עבוד ולסקרן. על פניו נראה כי הסרט הוא מעין דרדוויל, שהוא בן נוער, בעידן הטכנולוגי של היום. את גיבור הסרט מגלם ביל מילנר, אותו אינו כאריק לנשר הצעיר ב”אקס-מן ההתחלה”.

את הסרט ביים אדם רנדל, שביים סרט אחד (ודי זניח) קודם לכן. לצידם של מילנר ווויליאמס משחקים גם מירנדה ריצ’ארדסון רורי קיניר ועוד. הסרט מבוסס על ספר באותו שכתב קווין ברוקס ב-2010.

השאר תגובה