ספיידר-מן מצטרף לעולם הסינמטי של Marvel!

אאאאאאאאאאאאאאאאאאההההההה. ככה אפשר לסכם את התגובה של אנשי המערכת כששמענו על הידיעה. באופן רשמי, ספיידר-מן יצטרף לעולם הסינמטי של Marvel ויופיע, כנראה, ב-Captain America: Civil War.

אחרי חודשים רבים של ספקולציות, תקוות רבות וציפייה, מפרסם מגזין הבידור ה-Hollywood Reporter, כי באופן רשמי, חברת Marvel וחברת סוני הגיעו להסכם וספיידר-מן יצטרף לעולם הסינמטי של Marvel. כידוע, בימים אלו עובדים, שוב, על שיפצור דמותו של ספיידר-מן, לאור האכזבה שנחל הסרט האחרון, “ספיידר-מן המופלא 2”. כתוצאה מכך, הופעתו הראשונה של ספיידר-מן המחודש תהייה בסרט של Marvel. החברות לא מגלות איזה סרט זה יהיה, אך סביר להניח כי מדובר בסרט השלישי בסדרת סרטי קפטן אמריקה, Captain America: Civil War, אשר ייצא ב-6 במאי 2016, מכיוון שבחוברות הקומיקס לספיידר-מן יש שם תפקיד מאוד מרכזי וחשוב.

Andrew Garfield

הבשורה הפחות טובה, אנדרו גארפילד כנראה לא יחזור ללבוש את בגדי הטייטס (למרות שדעת רוב האוהדים היא שהוא מתאים מאוד לגילום פיטר פרקר-יש יגידו הרבה יותר מאשר טובי מגוואיר).

אחרי שספיידר-מן יופיע בסרט של Marvel הוא יקבל סרט משל עצמו, שתפיק חברת סוני, הסרט ייצא ב- 28 ביולי 2017. קווין פייגי, המוח מאחורי העולם הסינמטי של Marvel יחבור לחברת סוני כדי לתת את הטון הדרוש שיעזור להרים את סרטי ספיידר-מן למעמד הראוי. חשוב לציין כי כל הזכויות על סרטי ספיידר-מן נשארים בידיים של חברת סוני, ובסופו של דבר ההחלטות על עתידה של הדמות והסיפורים, יהיו שלהם. החברות לא מוציאות מכלל אפשרות לערב דמויות אחרות של העולם הסינמטי של Marvel בסרטי ספיידר-מן עתידיים.

העסקה הזו גרמה לזעזוע קל במערך הפצת הסרטים של העולם הסינמטי של מרוול, והנה לוח הזמנים החדש:

Thor: Ragnarok – ייצא לקולנוע ב-3 בנובמבר 2017 (בניגוד לתאריך המקורי 28 ביולי 2017)

Black Panther – ייצא לקולנוע ב-6 ביולי 2018 (בניגוד לתאריך המקורי 3 בנובמבר 2017)

Captain Marvel – ייצא לקולנוע ב-2 בנובמבר 2018 (בניגוד לתאריך המקורי 6 ביולי 2018)

Inhumans – ייצא לקולנוע ב-12 ביולי 2019 (בניגוד לתאריך המקורי 2 בנובמבר 2018)

2 thoughts on “ספיידר-מן מצטרף לעולם הסינמטי של Marvel!”

השאר תגובה